Späť

Skupinové zájazdy

Máte radi spoločnosť? Neradi cestujete sami? A pritom radi spoznávate nových ľudí? Máte radšej istotu a všetko presne zorganizované a naplánované? Tak skupinové zájazdy sú šité práve na vás. Slnko, more, uvoľnená atmosféra, morský vánok a nekonečný kľud môžete zažiť na potápačskej lodi alebo ak túžite spoznávať miestnu kultúru, prezerať si historické pamiatky, či len tak sa potulovať často krát nedotknutou a exotickou prírodou, potápačská dovolenka v rezorte je pre vás ako stvorená.

Skupinový potápačský zájazd je organizovaný od odchodu na letisko až po príchod späť domov. Harmonogram je zostavený ešte pred samotným objednaním zájazdu.  Krajina, lokalita, typ ubytovania, doprava, predbežný denný program, potápanie, miestne pomery, veľkosť skupiny sú známe dopredu. Celú skupinu bude viesť slovensky hovoriaci delegát, často krát už známy miestnych pomerov, ktorý je k dispozícii nepretržite. Či sa vyberiete na ten najvzdialenejší kút sveta alebo len na krátky pobyt do stredomoria, vždy sa budete mať na koho obrátiť.

Tento typ zájazdov je u nás veľmi obľúbený a rozšírený a vyhľadávaný. Stáva sa, že čerstvo po kurze sa ľudia vzdávajú potápania aj napriek tomu, že sa im tento druh aktivity páči len preto, že nikto v ich okolí nepotápa, a oni nemajú s kým toto hobby udržiavať. Práve preto vám odporúčame absolvovať skupinový potápačský zájazd. Neznámi ľudia a nevšedné dobrodružstvá prinášajú nové priateľstvá a niekedy aj nečakané lásky na celý život.

Pobyt v rezorte:

Pobyt v rezorte môže trvať 6-14 dní, v závislosti od výberu balíčka / rezortu / destinácie. Súčasťou pobytového balíčka býva 5 dní potápania – desať ponorov /2 ponory denne, ak nie je uvedené inak. Ponory sú robené priamo z brehu alebo z lode. Plán ponorov sa určuje na spoločnom brífingu. Zabezpečený je skúsený sprievodca pod vodou, ktorý má v skupine max. 6 potápačov, ak to dovoľujú podmienky aj viac. Individuálne ponory bez doprovodu môžu byť k dispozícii na vyžiadanie.

Liveaboard:

Potápačské safari môže trvať 6-15 dní/nocí. Na lodi je zabezpečené pohodlné ubytovanie v prevažne dvojlôžkových kajutách s vlastnou kúpeľňou, s plnou penziou alebo all inclusive, v závislosti od typu lode / destinácie / prevádzkovateľa. Po nalodení loď opúšťa prístav a plaví sa podľa predbežne schváleného itineráru/trasy. Itinerár môže byť počas plavby upravený, vzhľadom na meteorologické podmienky a rozhodnutie kapitána. V prvý deň zvykne prebiehať tzv. check-dive. Potápanie sa začína na druhý deň v zväčšia v skorých ranných hodinách.

Pre koho sú skupinové zájazdy určené?

Pre čerstvých absolventov kurzov, pre jednotlivcov, pre kamarátov a všetkých milovníkov potápania a vodného sveta, ktorí neradi cestujú sami a radi nadväzujú nové priateľstvá alebo utužujú tie staré. 

Newsletter

Zadajte svoju e-mailovú adresu a dozviete sa viac o našich akciách a novinkách