Pakoštane
Cena od 0 €* bez letenky a poplatkov
  • česká potápačská základňa
  • ideálne pre skupiny a rodiny
  • krásne ubytovanie
  • aktivity aj pre nepotápačov
Rezervovať

Popis

Základňa s najlepším ubytovaním v Chorvátsku ponúka útočisko pre všetkých milovníkov potápania a ich priateľov a blízku rodinu. Strávte svoju dovolenku na krásnom mieste na českej potápačskej základni v meste Pakoštane. V oblasti Pakoštane zažijete fantastickú dovolenku bez stresu a starostí, či už ako potápači vďaka nezabudnuteľným zážitkom pod vodou alebo aj ako doprovod v podobe rodinných príslušníkov a priateľov. Na miestnych lokalitách je veľmi dobrá viditeľnosť s krásnym životom pod vodou. Podvečer a večer môžete využiť na návštevu historických miest Zadar, Šibenik alebo Trogir.

Ubytovanie

Všetko v rámci jedného areálu priamo pri pláži. Ubytovanie vo vilách Oliver alebo v apartmánovom dome Marin s 2-6 lôžkami. Všetky typy ubytovania majú vlastnú sruchu, WC, balkón, terau a možnosť vlastného varenia v plne vybavenej kuchyni. Týždenné, 11 a 12 dňové pobyty, na vyžiadanie individuálne termíny. Nástup kedykoľvek podľa dohody v závislosti na obsadenosti. Strava vlastná. V areáli je k dispozícii gril. Parkovanie zadarmo priamo pred areáluom. Wi-Fi prístup na internet za poplatok. Atraktívne miesto aj pre nepotápačov, v blízkosti sa nachádzajú národné parky Paklenica, Krka, Vransko. Vzdialenosť od centra Pakoštane je cca 250 metrov. V centre sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, obchody, pošta, bankomaty a pod. V areáli sa nachádza altánok s projektorom na premietanie filmov. Na blízkej pláži je ihrisko na plážový volejbal a možnosť vodných športov.

Služby potápačského centra
Potápačské kurzy PADI a NAUI, ponory na skúšku, všetko pod vedením skúsených česky hovoriacich inštruktorov. Plne vybavená potápačská základňa s požičovňou potápačskeho výstroja. Výjazdy za potápaním každý deň, nočné ponory. Plnenie fliaš vzduchom a zmesami NITROX. Potápanie v národných parkoch Kornati, NP Telaštica, vrak Francesca di Rimini, skalisko Kamenar a mnoho ďalších lokalít.

Fotogaléria Marin

Fotogaléria Oliver

 

Všeobecné informácie:

  • Sezóna: máj - okóber
  • Teplota vzduchu: 26-35 °C
  • Teplota vody: 20 °C

Rezervácia

Vyberte si potápačskú dovolenku snov. Zvoľte si termín, vyplňte svoje údaje a my Vás budeme kontaktovať.

Momentálne nie sú naplánované termíny, vyberte si vlastný termín nižšie a my Vám vypracujeme dovolenku na mieru.

Galéria

Fotogaléria

Hodnotenie

Krok č. 1: Napíšte Vašu recenziu k tomuto ubytovaniu

*****Hodnotenie služieb
*****Hodnotenie vybavenia ubytovania
*****Hodnotenie kvality prístupu k moru/vlekom/atrakciám
Pre zadanie nulového hodnotenia použite kombináciu klávesy Ctrl a kliku myšou na hviezdičky.
K Vašej recenzii môžete vložiť 4 fotografie vo formáte .jpg, .png alebo .gif. Ku každej fotografii môžete vložiť aj krátky text.

Newsletter

Zadajte svoju e-mailovú adresu a dozviete sa viac o našich akciách a novinkách